Beau Bennett (Gardena) –  New Jersey Devils

Adam Erne (Connecticut) - Tampa Bay Lighting

Trevor Moore (Thousand Oaks) - Toronto Maple Leafs

CJ Ruhwedel (SanDiego) - Pittsburg  Penguins

Mitch Callahan (Whittier) – Grand Rapid Griffins

Eric Comrie (Newport Beach)- Manitoba Moose

Chase De Leo (La Mirada) – Manitoba Moose

Thatcher Demko (San Diego) - Utica

Nic Kerdiles (Irvine) – San Diego Gulls

 Andrew Oglevie (Fullerton) - Rochester Americans

Scott Savage (San Clemente) - Milwaukee Admirals

Kenny Brooks (Las Vegas) - Atlanta Gladiators

Brandon Carlson - Wichita Thunder

Matthew Caito (Coto De Caza) - Toledo Walleye

Taylor Crunk  (San Jacinto)- Fort Wayne Komets

Chase Golightly (Temecula) -Florida Everblades

Garrett Haar (Huntington Beach) – Utah Grizzlies

Jacob MacDonald (Fernley) - Elmira Jackals

Tyler Maxwell (Manhattan Beach) – Alaska Aces

Mike McNicholas - Maine Mariners

PJ Musico (Orange)- Greenville Swamp Rabbits

Darren Nowick (Long Beach) - Missouri Mavericks

Sean O'Rourke (Alta Loma) - Kalamazoo Wings

Nikolas Olsson - Adirondack Thunder

JT Osborn - Quad City Mallards

Jonathan Parker (Solana Beach) – Allen Americans

 Zach Pochiro – (Las Vegas)-Allen Americans

Tomas Sholl - Idaho Steelheads

Keoni Texeira - Wichita Thunder

Steve Weinstein (Los Angeles) – South Carolina Stingrays

 

Taylor Aronson (Placentia) –Russia

Shane McColgan (Manhattan Beach)- Netherlands

Alex Miner-Baron - Freiburg Germany

Austin Ortega - 1 Sweeden

Liam Stewart (Hermosa Beach) – United Kingdom

Taylor Maruya (Westchester) - US Military Academy

Brian Williams (San Diego) - Colorado College

Will Johnson (Santa Barbara) - University of Wisconsin

Max Becker (Orange) - Princeton University

Lonnie Clary (Riverside) - St. Lawrence University

Brandon Kirk (La Verne) - Dartmouth College

Alec McCrea (El Cajon) - Cornell University

Rourke Russell - Miami University

Jack St. Ivany (Manhattan Beach) - Yale

Alec Mehr - Brown University

Cole Guttman (Northridge) - Denver University

Ben Lown - Miami University

Elijiah Barriga - American International College

Jared Pike - American International College

Nathan Burke (Phoenix) - University of Minnesota

Brannon McManus - University of Minnesota

Dakota Rabbe (Dana Point) - University of Michigan

Brett Gervais (Corona)- Clarkson University

Matt O’Donnell (Fountain Valley)- University Of Vermont

Robert Francis (San Diego) -  University of Massachusetts- Lowell

Garrett Gamez (Chino Hills) -Providence College

Ryan Ruck (Coto De Caza) - Northern Michigan 

Eetu Selanne (Coto de Caza) - Northeastern

Scott Savage (San Clemente) - Boston College

Ryan Tait (Santa Clarita)- Providence College

Robby Jackson (Alameda) - St Cloud University

Gabe Levin (Marina Del Rey) -Univercity of Denver

Patrick Newell (Thousand Oaks) - St Cloud State University

Gavin Nieto (Yorba Linda) - Brown University

Ethan Somoza (Simi Valley) - Bemidji State University
Kyle Mayhew - Denver University

Ryan Siroky (Manhattan Beach) - Miami University

Vincent DeMey - Northern Michigan 

Jake Rosenbaum (Irvine) - University of Minnesota

John Keeney (Twin Peaks) - University of Alaska- Fairbanks

Troy Loggins (Huntington Beach) - Northern Michigan University

Chandler Madry (Bakersfield) -Minnesota State University

Luke McColgan (Manhattan Beach) - Univ of Alaska Anchorage

Nico DellaMaggiore (Gilroy)- University of Alaska Fairbanks

J.D. Peterson (Orange) - University of Alaska-Fairbanks

Nick Rivera (Pacific Palisades) - Minnesota State University

Nate Kallen (San Diego)- Farris State University

Michael Cummings (San Bernardino) - Arizona State University

David Jacobson (Calabasas) - Arizona State University

Kyle Matsumoto (Walnut) - Canton State University

Jarrett Stark (San Bernardino)- Daniel Webster College

Devin Linker (Frenso) - Becjker College

Lonnie Clary - Marian University

Coby Downs - Norwich University

Nick Newman (Saugus) - Wentworth Institiute 

Adam Polonski (San Bernardino) - Becker College

Haroutiun Sarkisian (Encino) - Nichols College

Evan Schmidbauer (San Diego)- Salve Regina University

Stanton Turner (San Francisco) - Sufolk University

Joseph Kaszupski (Henderson) - Endicott College

Garett Gerne (Fullerton)- Wentworth Institute of Technology

Brad Robbins (Murrieta) - Hobart College

Jordan Watt (Corona) - Stevenson University

Matt Zendejas (Upland) - Neumann University

Brian Hodges (Yorba Linda)- Stevenson University

Cameron Mack (Long Bech)- Elmira College

Brandon Manquen (Rolling Hills)- Lebanon Valley College

Jake Carter (El Segundo) - Westfield Stte University

Cody Slocum (Temecula) - Worchester State University

Kyle Baker (Fresno) Worchester State University

Tyler Gonzales (West Covina) Hamline University

Mitch Hughes (Laguna Niguel) - Bethel University

Dallas Marvin (Newbury Park) _ Bethel University

Johnny Morales (Torrance) - St Mary's University

Kevin Novakovich (Saratoga) - Hamline University

Justin Plate (Rancho Santa Margarita)- St. Olaf College

Steven Sherman (San Diego) - St. Olaf College

Cole Souto (Yorba Linda)- Saint John’s University

Kyle Rimbach (Encintas)- St. Olaf College

Anthony Annunziato (Alta Loma) - Lake Forest College

Matt Bartels (Sun City) -Aurora University

Kyle Gonzales (Chino Hills) - Northland College

James Mathias (Ontario) - Marian University

Peter Megariotis (Anaheim) - Adrian College

Nick Trefry (Upland) - Northland College

Storm Wahlrab (Laguna Niguel) - St. Norbert College

Zack Feldman (San Diego) – Lake Forest College

Scott Cornfield (Brea) - New England College

Billy Faust (Alta Loma) - University of Massachusetts- Boston

Conner Ferrera (Trabuco Canyon) - University of Southern Maine

Bryan Hodges (La Palma) - University of Southern Maine

David MacGregor (Azusa) - University of Massachusetts- Boston

Jon Manlow (Murrieta) - New England College

Kyle Manlow (Murrieta) - New England College

Bryce Nielsen (Laguna Hills) - New England College

Corey Sikich  (Hermosa Beach) - Castleton State University

Keenan Haase (Mission Viejo)- New England College

Kendall Culbertson (Laguna Niguel) - Bowdoin College

Kai Frankville (La Jolla) - Colby College

Chad Goldberg (Agoura Hills) - Tutts University

Austin Ho (Chino Hills) - Amherst College

Jaren Taenaka (Rosemead) - Wesleyan University

Oliver Takacsi-Nagy (Los Gatos) - Tufts University

Evan Johnson (Huntington Beach)- Williams College

Michael Freeman (Rancho Cucamonga) - Fredonia State University

Tom Plese (Orange County) - Potsdam State University

TJ Sneath (Chino) - Oswego State University

Max Blitz (Chino Hills)- Fredonia State University

Kevin Chilton (Oak Park) -Brockport State University

Doc Gentzler (Manhattan Beach)- Brockport State University

Brandon Brossoit (Seal Beach) - Univ of Wisconsin - Eau Claire

Jono Davis  (la Verne) - University of Wisconsin  - Stevens Point

Zach Dixon (Huntington Beach) - Univ. of Wisconsin- Stevens Point

David Henry (Foster City) - University of Wisconsin - Stout

Christian Salvato (La Verne) - University of Wisconsin - Stout

Aaron Aragon - University of New England

Joseph Thielen (Huntington Beach) - Curry College

Cameron Max - Univ of Massachusetts - Dartmouth

Connor McPherson - Fitchburg State University

Kyle Orgel - Plymouth State University

Josh Reinstein - Worcester State University

Nick Klishko - Gustavus Adolphus College

Chandler Madry - Augsburg College

Dallas Marvin - Bethel University

Nick Nast - St Mary's College

Kyle Rimbauch - St Olaf College

Rock Boynton - Milwaukee School of Engineering

Connor Chilton - Aurora University

David Marabella - Milwaukee School of Engineering

Keenan Haase - New England College

Ryan Ng (Manhattan Beach) - Castleton State University

Matt Wiesner - Babon College

Jake Camel - Hamilton College

Evan JOhnson - Williams College

Tyler Levine - Wesleyan College

Adam Papayoanov - Southern Maine University

Nick Schultze - Tufts University

Mike Freeman - Fredonia State University

Chad Watt - Stevenson University

Alec Grollman - Bryn Athyn College

William Ma - Canton State University

Liam Stirtzinger - Aurora University

Alec Mehr (Irvine) - Bloomington Thunder

Nick Rivera (Pacific Palisades) - Omaha Lancers

Jakob Romo (Fullerton) - Dubuque Fighting Saints

Eetu Selanne (Coto De Caza) - Madison Capitals

Brian Williams (San Diego) - Omaha Lancers

Cole Guttman (woodland hills)- Dubuque Fighting Saints

Jack St Ivany (Manhattan Beach)- Souix Falls Stampede

Rourke Russell (Long Beach)- Green Bay Gamblers

Ethan Somoza (Simi Valley)- Bloomington Thunder

Josh Groll - Chicago Steel

Cooper Haar - Dubuque Fighting Saints

Rory Herrman - Green Bay Gamblers

Jonathan Panisa - Central Illinois Flying Aces

Kaelan Taylor - Dubuque Fighting Saints

Ethan Wolthers - Cedar Rapids Roughriders

Elijah Barriga (West Covina) - Salmon Arm Silverbacks

Austin Chavez (Corona) - Wenatchee Wild

Garrett Nieto (Yorba Linda)  - Wenatchee Wild

Dakota Raabe (Dana Point) - Wenatchee Wild

Andre  Ghantous (Glendale)- Trail Smokeaters 

Jacob Modry (El Segundo)- Wenatchee Wild

Chad Sasaki (Cypress) - Wenatchee Wild

Blake Bargar - Wenatchee Wild

Ryan Fisher - Victoria Grizzlies

Henri Schreifels - Victoria Grizzlies

Murphy Stratton - Wenatchee Wild

Drake Usher - Wenatchee Wild

Ryan Wilson - Wenatchee Wild

Ben Baker (Rancho Santa Margarita) - Minnesota Magicians

Nick Klishko (San Diego) - Odessa Jackalopes

David Marabella (Clovis) - Lone Star Brahmas

Nick Cast (Oxnard) - Kenai River Brown Bears

Jake Rosenbaum (Irvine) - Wilkes-Barre/Scranton Nights

Russell Rourke (Long Beach) - Witchita Falls Wildcats

Liam Stirtzinger (Moorpark) - Fairbanks Ice Dogs

Nick Wallace (Sun Valley) - Bismark Bobcats

Connor Chilton (Oak Park)- Fairbanks Ice Dogs

Cooper Haar (Huntington Beach)- Bismarck Bobcats

Austin Koss (Huntington Beach)- Minot Minotauros

Kyle Mayhew (Anaheim Hills)- Aberdeen Wings

Robby McClellan (Rancho Palos Verdes)-Minot Minotauros

Ryan Orgel (El Segundo)- Wichita Falls Wildcats

Hunter Stanley (Camarillo)- Lone Star Brahmas

Evan Somoza (Simi Valley)- Northeast Generals

Matt Wiesner (NewPort Beach)- New Jersey Titans

Sam Anzai - Jamestown Rebels

Daniel Chladek - Bismark Bobcats

Jared Christy - Odessa Jackalopes

Andrew DeCarlo - Lone Star Brahmas

Colton Huard - Aberdeen Wings

Noah Kim - Austin Bruins

Mason Kohn - Corpus Christi Ice Rays

Garrett Nieto (Yorba Linda) - Janesville Jets

Mattias Sholl (Hermosa Beach) - Fairbanks Ice Dogs

Dante Zapata - Austin Bruins

Ty Comrie (Newport Beach) - Vancouver Giants

Jacob Mc Grew (Orange) - Spokane Chiefs

Luke Ormsby - Moose Jaw Warriors

Chase Souto (Yorba Linda) - Kamloops Blazers

Dustin Wolf - Everett Silvertips

Kohl Donovan (Sacramento )- Boston Jr Bruins (Elite)

Khalil East (Inglewood) – Islanders Hockey Club Elite

Jason Footlick (Redondo Beach) – St. Croix Valley Magicians 

Frank Horowitz (Los Angeles) – Springfield Pics (Premier)

Kyle Mugica (West Covina) – Marquette Royales (Midwest)

Cameron Platzman (Huntington Beach) – Bay State Breakers (Elite)

Sean Tannenbaum (San Jose) – Hampton Roads Whalers –(Elite)

Austin Bowkus (El Segundo)- Atlanta Jr Knights (Elite)

David Quast (Long Beach)- River Falls Renegades (Elite)

Takato Cox - Connecticut Rangers

Weston Goodman - Northern Cyclones

George Landro - Potomac Patriots

Collin Madrid - New Hampshire Jr Monarchs

Cam Manory - Boston Bandits

Josh Morrison - Minnesota Moose

Casey Rhodes - Jersey Hitmen

Spencer Taylor - Richmond Generals

Daylan Lipanovich (Dana Point) – New Jersy Rockets (Premier)

Garrett Mello (Agoura Hills) – New England Wolves ( Premier)

Evan Nyhus (Los Angeles) – Valley Jr. Warriors (Premier)

Felix Takacski-Nagy (Los Gatos) - Hartford Jr. Wolfpack (Premier)

Chad Watt (Riverside) – Philadelphia Little Flyers (Premier)

Matt Weisner (Newport Beach) – Valley Jr Warriors (Premier)

Adam Bedford (Hawthorne)- Boston Bandits

Declan Curtis (Fontana)- New Jersey Rockets

Jason Epperly (Lakewood)- Valley Jr. Warriors

Ryan Miller (Manhattan Beach)-Valley Jr. Warriors

Ryan Ng (Manhattan Beach)- New Hampshire Jr. Monarchs

Sean Plonski (San Bernardino)- Walpole Express

Jake Takashima (Torrance)- Valley Jr. Warriors

John Aguilar - Valley Jr Warriors

Quinn Baker - Philadelphia Little Flyers

Brad Estrada - Valley Jr Warriors

Bryan Verna - Wilkes Barre/Scranton Knights

Evan Plotnik (Capistrano Beach) - Melville Millionaires

Ryan Gil - Battleford North Stars

Pat Pugliese Nipawain Hawks

Wyatt Wong - Melville Millionaires

Mike Maple (Fullerton)- Nipawin Hawks

Brett Pickler (Villa Park)- Flin Flon Bomers

Nick Schultz (San Diego)- Belfort Mustangs

Robert Jacobson (Calabassas)- Bonnyville Pontiacs

Tyler Levine (Laguna Beach)- Brooks Bandits

Etan Bock (Upland)- Golden Rockets

Blake Norman ( Redondo beach ) – Spokane Braves

Logan Berggren (Cypress) - Creston Valley Thunder Cats

John Tomlinson (San Jose) – Norfolk Vikings

Nico Wilton (Redondo Beach)- Temiscaming Titans

Sahil Panwar - London Knights - OHL

Dominic Bosetti (Long Beach)-  Long Beach Bombers

Niklas Giers (Simi Valley) – Valencia Flyers

Jack Kelly (Redondo Beach) – Long Beach Bombers

Sameul Taferner (Canyon Country) – Valencia Flyers

Chase Thesman (Pacific Palisades) – Valencia Flyers

Evan Camba (Orange County) – Atlanta Capitals

Chase Di Bari (Ladera Ranch)- Granite City Lumberjacks

Bradley Estrada (Chino Hills)- Helena Bighorns

Stephen Frank (Pleasant Hill) – Bozeman Icedogs

Riley Hummitsch (Chino Hills) – Atlanta Capitals

Nick Nisbet (Scotts Valley) – La Crosse Freeze

Kyle Rimbach (San Diego) –Atlanta Capitals

Dylan Wattles (Burbank) – Atlanta Capitals

Parker Brakebill - Virden Oil Capitals

Zach Pires - Neepwa Natives

Aleksandr Zendejas (Mission Viejo) – Atlanta Capitals

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now